Клапан впускной (h-86; D-35; d-6,5), выпускной (h-85; D-31; d-6,5) к-кт 2шт 182F/188F
Клапани двигуна мотоблока – 188F Клапани (пара) – 188F підходять на бензинові двигуни мотоблоків, культиваторів, снігоприбиральників та іншої техніки, потужністю 13 к.с. з повітряним охолодженням. Підходить для наступних моделей мотоблоків:
| Зубр | HT-105, HT-105E, ХА-31 |
| Витязь (Тата) | HT-105, HT-105E |
| Кентавр | 2060д, 2070д, 2075д, 2080д, 2061д, 2081д |
| Forte (Форте) | 105 |
| Zirka (Зірка) | LX 2060D, LX 2062D, Zirka GT76D01 |
| Аврора | 105 |
| Зоря | SH-105 та аналоги |
| Садко (Садко) | MD-1050, MD-1160 |
| Bulat (Булат) | C653P, BT1100A |
| Weima | WM1100A, WM1100AE |
| Iron Angel | DT1100A |
| Forester | M1100A |
| Добриня | T105 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Состояние | Новое |
| Тип охлаждения | Воздушный |
| Назначение комплектующего | Детали двигателя |
| Производитель | Weima |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴




