Оміднений дріт діаметром 1 мм забезпечує чудову якість шва, зберігає рівну дугу, як під час крапельного, так і у разі струменевого перенесення металу в зварювальну ванну, використовуючи «коротку дугу».
Герметичний і акуратний шов, захищеність шва від корозії забезпечується завдяки унікальному мідному сплаву. Дріт невибаглива до різного зварювального обладнання, застосовується в середовищі захисних газів і забезпечує мінімальні втрати металу та низький рівень розбризкування під час робіт.
Характеристики
| Лінійка | ЕR70S-6 |
| Діаметр | 1 мм |
| Маса | 4.150 кг |
| Тип | Дріт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vita |
| Країна виробник | Китай |
| Вага котушки з дротом | 4.15 кг |
| Вид зварювального дроту | Обміднений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴



